• Dil:

  • Turkish
  • English
 • Biletcepde-Ucak-Bileti-Hakkimizda

  HAKKIMIZDA

  Küçük bir işletme olarak başladığı iş hayatında sektör lideri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen ALFA MATBAACILIK son teknolojiye sahip makinaları ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı prensip haline getirmiştir.

  ‘’Ambalajda çözüm ortağınız ‘’ sloganıyla müşterilerimizin tasarım, dizayn ve her türlü maket ihtiyaçlarını modern grafik tasarım bölümümüzde hazırlayıp mamül haline gelene kadar takibini yapmaktayız.

  Müşteri memnuniyeti ve kaliteli üretimi odak noktasına alan şirketimiz tecrübeli, kaliteli kadrosu ve 20 yıllık deneyimi ile kıymetli müşterilerinin kendi ekiplerinin bir parçasıymış gibi hizmet etmeyi zevkle ve gururla sürdürmektedir, gücümüzü ve enerjimizi çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile birlikte büyük bir aile olmaktan almaktayız. Bu enerji ile siz değerli müşterilerimize uzun yıllar boyunca hizmet etmeyi umuyoruz.

  Saygılar.

  TARİHÇE

  ALFA MATBAACILK, Ali Öztürk ve Ş. Fatih Harbutoğlu ortaklığında 1998 yılında Topkapıda faaliyete başlamıştır. Yıllar içinde 2003’de rami’deki 2500 m2’lik binamıza ve nihayetinde 2010 yılında bugün faaliyette olduğumuz 8000 m2 alanı kapsayan Kıraç’daki tesislerimize taşındık. 120 kişilik dev kadromuzla ve 24 saat çalışma prensibi ile müşterilerimize gece – gündüz hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz

  Endüstriyel ambalaj alanında her türlü ambalaj üretimini yapan işletmemiz bugün mevcut durumda yılda 12000 ton karton – ondüle işleyerek ve yıllık 50 milyon tabaka baskı yaparak yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda ülkemizi gururla temsil etmektedir.

  Zaman-Algısı